O NAS

 

agata-bazyly-ciniewska-wycena-nieruchomosci-profilZałożycielką i jednocześnie głównym ekspertem kancelarii Bestimus jest Rzeczoznawca Majątkowy Agata Bazyly-Ciniewska. Doświadczenie i wiedzę zdobyła w wiodących kancelariach rzeczoznawców majątkowych oraz instytucjach finansowych i konsultingowych dzięki czemu możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Wyceny nieruchomości, szacowanie wartości służebności, analizy i raporty rynku nieruchomości to tylko część usług jakie oferuje firma.

Od początku istnienia naszym podstawowym celem jest budowanie marki Bestimus Wycena Nieruchomości na rynku poprzez: profesjonalizm świadczonych usług, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz otwartość na potrzeby klienta. Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami w zakresie wyceny nieruchomości.

Głównym terenem działalności kancelarii jest miasto Łódź oraz powiaty sąsiednie (powiat zgierski, powiat pabianicki, powiat łódzki wschodni, powiat brzeziński). Dodatkowo w przypadku nieruchomości produkcyjnych, komercyjnych i handlowo-usługowych działamy na obszarze całego kraju.

Rzeczoznawca Majątkowy Agata Bazyly-Ciniewska jest członkiem Łódzkiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych zrzeszonego w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

 


Skontaktuj się z nami

 

a.bazyly@gmail.com

Łódź, ul. Ks. Bpa W. Tymienieckiego 16AC m.12