agata-bazyly-ciniewska-wycena-nieruchomosci-profilZałożycielką kancelarii Bestimus jest rzeczoznawca majątkowy mgr inż. Agata Bazyly-Ciniewska (uprawnienia zawodowe nr 5867). Doświadczenie i wiedzę zdobyła w wiodących kancelariach rzeczoznawców majątkowych oraz instytucjach finansowych, konsultingowych dzięki czemu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Wyceny nieruchomości, szacowanie wartości służebności, analizy i raporty rynku nieruchomości to tylko część usług jakie oferuje.

Od początku istnienia moim podstawowym celem jest budowanie marki Bestimus Wycena Nieruchomości na rynku poprzez: profesjonalizm świadczonych usług, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz otwartość na potrzeby klienta. Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami w zakresie wyceny nieruchomości.

Pamiętaj, rzeczoznawca reprezentuje interesy klienta.

Świat nieruchomości to nie tylko wycena. Moją pasją są również wnętrza i ich dekorowanie. Dlatego pomagam w przygotowaniu mieszkań i domów do wynajmu lub sprzedaży. Szukam atutów w każdej nieruchomości i sprawiam by wpływały na pozytywne postrzeganie nieruchomości oraz ostateczną wartość.

Głównym terenem działalności kancelarii jest miasto Łódź oraz powiaty sąsiednie (powiat zgierski, powiat pabianicki, powiat łódzki wschodni, powiat brzeziński). Dodatkowo w przypadku nieruchomości produkcyjnych, komercyjnych i handlowo-usługowych działamy na obszarze całego kraju.

 

 


Skontaktuj się

+48 502 242 041

a.bazyly@gmail.com

Łódź, ul. Ks. Bpa W. Tymienieckiego 16AC m.12