agata-bazyly-ciniewska-wycena-nieruchomosci-profilZałożycielką kancelarii Bestimus jest rzeczoznawca majątkowy mgr inż. Agata Bazyly-Ciniewska (uprawnienia zawodowe nr 5867). Doświadczenie i wiedzę zdobyła w wiodących kancelariach rzeczoznawców majątkowych, instytucjach finansowych i konsultingowych. Dzięki temu oferujemy usługi na wysokim poziomie. Wyceny nieruchomości, szacowanie wartości służebności, analizy
i raporty rynku nieruchomości to tylko część usług jakie oferuje.

Od początku istnienia moim podstawowym celem jest budowanie marki Bestimus Wycena Nieruchomości na rynku poprzez: profesjonalizm świadczonych usług, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz otwartość na potrzeby klienta. Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami w zakresie wyceny nieruchomości.

Pamiętaj, rzeczoznawca reprezentuje interesy Klienta.

Głównym terenem działalności kancelarii jest miasto Łódź oraz powiaty sąsiednie (powiat zgierski, powiat pabianicki, powiat łódzki wschodni, powiat brzeziński). Dodatkowo w przypadku nieruchomości produkcyjnych, komercyjnych i handlowo-usługowych działamy na obszarze całego kraju.


Skontaktuj się

+48 502 242 041

a.bazyly@gmail.com

Łódź, ul. Ks. Bpa W. Tymienieckiego 16AC m.12